Opiekun dzienny „Pastelowy Domek”

Witamy w „Pastelowym Domku” – miejscu, gdzie Twoje dziecko odkrywa, rozwija się i buduje swoje pierwsze kroki w świecie.

Naszym głównym celem jest zapewnienie życzliwości, efektywnej edukacji, kreatywności oraz spójności w stosowanych formach i metodach pracy z dziećmi. Wierzymy, że współpraca oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku między rodzicami a naszą placówką jest kluczem do sukcesu. Dlatego stawiamy na budowanie synergii pomiędzy rodziną a opiekunem, tworząc atmosferę ciepła, poczucia bezpieczeństwa i wspierając rozwój indywidualny każdego maluszka. W naszej placówce dzieci nie tylko rozwijają swój wewnętrzny świat, ale również rodzice mogą liczyć na wsparcie i opiekę w procesie wychowawczym.

Bezpieczeństwo to jedna z naszych najwyższych wartości. Opiekun dzienny „Pastelowy Domek” otacza Twoje dziecko troską i dbałością. Zapewniamy bezpieczne i stymulujące środowisko, w którym maluchy mogą rozwijać się, bawić i uczyć przez cały dzień.

Monika


Monika Filipek  dyrektor placówki.

Jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją ścieżkę rozwoju zawodowego rozpoczęłam od pracy jako nauczyciel w ogólnodostępnym państwowym przedszkolu a następnie przedszkolu integracyjnym. Kolejnym krokiem w karierze zawodowej było prowadzenie żłobka oraz prywatnego przedszkola. Poszerzając swoją wiedzę zostałam pedagogiem specjalnym co umożliwiło mi utworzenie oraz poprowadzenie przedszkola i szkoły dla dzieci niepełnosprawnych.
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci oraz wielka miłośniczką zwierząt, posiadam 3 koty i 3 psy.


Odwiedź nas na facebook.com
Zobacz dane kontaktowe